وردپرس:

استفاده از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) از اساسی ترین مهارت هایی است که من می توانم با آن در خدمت شما باشم! وردپرس امروز به عنوان یک نرم افزار آزاد و متن باز بخش عظیمی از وب سایت ها و بلاگ های آنلاین و حتی فروشگاه های اینترنتی را ذیل خود قرار داده که این موضوع به منزله قدرتمندی و اهمیت و توانمندی بالای آن در طراحی وب است.

با افزایش نیازهای شرکت ها و سازمان ها و همچنین اشخاص با تخصص های مختلف به تاسیس وب سایت هایی با ماهیت مختلف این موضوع را مطرح می کند که شاید ما بتوانیم راه کم هزینه تری را برای تاسیس وب سایت انتخاب کنیم؛ و خب در زمانی که ممکن است بیش از ۱۰ میلیون تومن هزینه کدنویسی اختصاصی یک وب سایت را بتوانیم تا ۲ یا ۳ میلیون تومن کاهش دهیم و برای اینکار به وردپرس و متخصصان آن پناه می بریم.

از نقاط قوت وردپرس می توان به سهولت سئو و بهینه سازی وب سایت برای اشخاصی که شاید تخصص برنامه نویسی و کدنویسی در این راستا را نداشته باشند اشاره کرد و گفت به همان سهولتی که در مایکروسافت یا لیبره آفیس می توانید مطلبی را تایپ کنید به همان سهولت هم می توانید در وردپرس مطالب و محتوای دلخواهتان را منتشر کنید.

کدنویسی اختصاصی:

در صورتی که شما تمایل به بهره مندی از یک سیستم اختصاصی برای وب سایت خودتان باشید، امکان برنامه نویسی و کدنویسی به صورت اختصاصی برای وب سایت شما همواره موجود است. کدنویسی ای که در طراحی رابط کاربری با استفاده از زبان ها و کتابخانه های HTML5 & CSS 3 , jQuery JS , Bootstrap CSS انجام می گردد.

در خصوص FrontEnd Development و بخش های استاتیک وب سایت بر طبق آنچه که بالا اعلام شد عمل خواهد شد؛ اما برای قسمت BackEnd و سمت سرور با همکاری دوست و همکار عزیز هیراد سجده این پروژه ها به اتمام خواهند رسید و ذیل نمونه کارهای اشتراکی ما خواهند بود.