بهینه سازی وردپرس:

بهینه سازی و سئو امروز یکی از مهم ترین راهکارهای کم هزینه برای افزایش بازدیدهای وب سایت است. سئو به شما کمک می کند تا با رعایت شاخصه هایی ویژه در مطالب و همچنین اتصال کنسول های موتورهای جستجو مثل گوگل و یاهو و بینگ به وب سایت خودتان ، به صورت موفقیت آمیز ورودی های زیادی از این موتورهای جستجو دریافت کنید و با افزایش بازدید مطالب وب سایتتان در کوتاه مدت مواجه شوید.

امکان سئو کردن وب سایت توسط اشخاص به صورت خودخواسته نیز وجود دارد اما هیچ گاه سئوی شخصی به اندازه یک سئو اختصاصی نمی تواند به کسب و کار یا افزایش بازدیدهای شما کمک کند. چرا که در سئو به صورت تخصصی تجربیات بیشتری در حال بکارگیری جهت مشارکت در پروژه هستند که این کار به خودی خود دلیلی منطقی برای ثبت سفارش سئو کردن وب سایت است.

اگر شما سئو مناسب نداشته باشید؛ زمانی که کاربران محتوای مورد نظرشان (که مطابقت با محتوای شما نیز دارد) را در گوگل یا موتورهای جستجوی پربازدید جستجو می کنند مطالب و یا محتوای قرار گرفته توسط شما برای ایشان نمایان نخواهد شد.

حتی موتورهای جستجوی جدیدتر مثل DuckDuckGo که علاقه مند به عرضه کردن کنسول های جستجو نیستند و سئو کردن وب سایت با این موتورهای جستجو تا حد زیادی قابل انجام نیست نکاتی ریز جهت علاقه مندان به سئو را در نظر گرفته اند که با رعایت آن ها می توانید وب سایت خودتان را در این موتورهای جستجو نیز بالا ببرید.

 

بهینه سازی اختصاصی:

با نوشتار و ویرایش اختصاصی فایل های Robots.txt و تنظیمات Search Consoles for Google شما خواهید توانست برای وب سایت های غیر وردپرسی خود شاخصه های سئو و بهینه سازی را مورد اعمال قرار دهید. اختصاص دادن این شاخصه های بهینه سازی به افزایش بازدیدهای شما و نیز افزایش اعتبارتان کمک خواهد کرد.

برای کسانی که از وردپرس استفاده نمی کنند و در نتیجه نمی توانند از سئو های از پیش تنظیم شده استفاده کنند سئو و بهینه سازی اختصاصی شاید تنها گزینه روی میز باشد که البته با هزینه هایی نیز بیشتر نسبت به بهینه سازی وردپرس همراه خواهد بود که البته همواره به صرفه و قابل پرداخت هم هستند.